Velkomeziříčský advent láká do centra města

1. 11. 2022

P1420755Zveme vás v adventním čase na náměstí, ať už navštívíte prostor mezi radnicí a kostelem sv. Mikuláše, samotný kostel či Jupiter club, atmosféra Vánoc na vás dýchne všude. Adventní trh se společně s kluzištěm otevře 26. listopadu v 10 hodin a provoz ukončí až první den nového roku po odpálení ohňostroje. V moderních dřevěných stáncích, jenž zažily svoji premiéru loni, se budou prodejci s různým sortimentem a občerstvením střídat.

Vánoční strom se rozzáří v neděli 27. listopadu. Kromě zážitku z prvního rozsvícení vánoční výzdoby se můžete těšit na vystoupení kapely Zahrajem a poté na filmové představení pro děti Zpívej 2 v kině Jupiter clubu, kam bude vstup zdarma. Stejně jako v loňském roce zůstane i letos barevná kombinace osvětlení na vánočním stromě překvapením.

Mimo klasické trhy ve středu náměstí, které budou v provozu každý den, se v úterý 6. prosince po obvodu náměstí rozprostřou různí prodejci s pestrým vánočním sortimentem, řemeslnými výrobky a dárky. Od 5. do 7. prosince pořádá Český svaz žen tradiční Vánoční výstavu. Tu můžete navštívit denně od 9 do 17 hodin. Prostory Jupiter clubu se otevřou ještě 11. a 12. prosince, aby daly vyniknout talentu místních mladých umělců při Vánočním koncertu.

Zavítejte na vánočně laděné náměstí.

Zuzana Najtová

Advent

Nahoru