Na podzim se dokončí hned několik investičních akcí

26. 8. 2022

P1650334Rozsáhlý projekt se blíží do finále. Přestavba bývalého internátu na dům pro seniory započala loni a ještě letos bude dokončená. První obyvatelé se nastěhují na začátku roku 2023. „Jsme rádi, že stíháme v rekordně krátkém čase uskutečnit tak velký projekt. Řešíme školská zařízení pro nejmenší, opravy komunikací pro řidiče, bydlení pro mladé rodiny i pro seniory. Snažíme se naplnit zájmy všech věkových skupin obyvatel," uvedl starosta města Alexandros Kaminaras.

V ulici U Světlé, kde se zmiňovaná budova nachází, zbývá dokončit elektroinstalace, výtahy, malbu a podlahy. „Aktuálně se pracuje na obkládání koupelen, elektroinstalacích a opláštění budovy," okomentoval současný stav objektu místostarosta města František Smažil při obchůzce radních. Ti zavítali na kontrolní den domu pro seniory, šaten v Základní škole Oslavická, nově vznikajícího hřiště mezi základními školami a zázemí příspěvkové organizace Sportoviště VM v areálu technických služeb, kde do června letošního roku sídlil soukromý nájemce. Všechny uvedené záměry se chýlí do zdárného konce.

Zuzana Najtová