Město hledá pracovníka na odbor správní

3. 3. 2022

petrol-996617 1920Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlásil veřejnou výzvu na pozici pracovníka odboru správního – provozáře, dopravního referenta.

Pracovní náplň pozice na dobu neurčitou obsahuje údržbu budov městského úřadu, zajištění vytápění budov, evidenci spotřeby plynu, zajišťování nákupu kancelářského vybavení nebo například údržbu služebních vozidel. Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zaslat nejpozději do pondělí 21. března do 12 hodin. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Pro bližší informace můžete kontaktovat vedoucího odboru správního Ing. Josefa Švece (tel.: 566 781 150, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Zuzana Najtová

Správce inzerát_2