Strážníci oslavili třicáté výročí

21. 2. 2022

9 copyNedělní odpoledne 20. února se v Meziříčí neslo ve znamení výročí 30 let od založení městské policie. Den otevřených dveří přilákal spoustu návštěvníků, kteří měli možnost zhlédnout ukázky zásahových technik i nahlédnout do prostor místní služebny.

Městská policie Velké Meziříčí oslavila kulaté jubileum. V den 30. výročí se v rámci akce na parkovišti za služebnou zhostili úvodního slova hlavní představitelé města včetně vedoucího strážníka Jana Klikara, který se rozpovídal o historii policejního sboru. Z rukou starosty a místostarosty obdrželi současní strážníci stříbrné pamětní medaile a poté došlo na akční ukázky zásahových technik. O následnou prohlídku zázemí policejního sídla a služebního vozu byl velký zájem, na své si přišli děti i dospělí.

Lucie Málková