ANKETA: Kde se má konat městská pouť

15. 2. 2022

pouť VM_2

Tradiční pouť ve Velkém Meziříčí se uskuteční v neděli 19. června. O místě jejího konání rozhodnou občané prostřednictvím ankety.

Velkomeziříčská pouť se každoročně pořádá na náměstí. Již v loňském roce město uvažovalo o možnosti umístění atrakcí a stánků v prostorách areálu bývalého SVITu, proto i letos o tomto rozhodnutí nechá své občany hlasovat.

Tímto vyhlašujeme elektronickou anketu prostřednictvím mobilní aplikace Hlášenírozhlasu.cz. Občané mají možnost hlasovat také prostřednictvím e-mailu redakce Velkomeziříčska na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo využít podání hlasovacího lístku, který bude k dispozici v březnovém čísle radničního zpravodaje. Lístek mohou zájemci od 2. března vhodit do hlasovací urny umístěné v hale staré radnice.

ANKETNÍ OTÁZKA

Kde byste uvítali umístění atrakcí a stánků na pouti ve Velkém Meziříčí v roce 2022?

1. Na náměstí
  2. V bývalém areálu SVITu

Odpovídat můžete do pátku 25. března. Budeme rádi, když se do naší ankety zapojíte.

Lucie Málková