Zakupte si nástěnný kalendář města 2022

26. 11. 2021

P1420428 uprMěsto vydalo nový nástěnný kalendář pro nadcházející rok. Jeho stránky zdobí pozoruhodné fotky talentovaného pilota dronu Tomáše Adama z Velkého Meziříčí. Grafický koncept zpracovala Kateřina Švejdová.

„Pro každý měsíc byla vybrána fotografie nějaké dominanty, městské nebo místní části, zachycená právě v tom daném měsíci. Tyto fotografie pořízené z výšky tak nabízejí možnost pozorovat krásy našeho města a přilehlé krajiny z úplně nové perspektivy a odhalují věci, které jsou zde přítomny, kolem kterých se možná celé roky pohybujeme, ale z perspektivy stojícího člověka pro nás zůstávaly skryté," řekl starosta města Alexandros Kaminaras.

Nástěnný kalendář zakoupíte v Turistickém informačním centru Velké Meziříčí a na oficiálním e-shopu města za 190 korun. Současně je v prodeji i stolní kalendář města na rok 2022 s obrazy malíře Eduarda Kácala za 100 korun.

Lucie Málková