Místostarosta přivítal letošní občánky

18. 9. 2021

1Slavnostního uvedení do života ve městě se zúčastnilo 25 občánků narozených na začátku letošního roku. Novorozené děti přivítal v sobotu 18. září místostarosta města František Smažil. „Příchod dítěte dává vašim životům zcela nový smysl. Přináší vám nejen radosti, ale také odpovědnost. Odpovědnost za výchovu a všestranný rozvoj vašeho dítěte," uvedl Smažil ve své úvodní řeči. Rodiče kromě gratulací obdrželi od města finanční i věcný dar včetně květiny pro maminky. Hudební doprovod zajistil absolvent místní základní umělecké školy Petr Štipák. Příští vítání občánků plánují matrikářky na konec října.

Přivítaní občánci:

Vít Hekrdla, Ella Materna, Petr Navrátil, Karla Černá, Bára Fousková, Radek Homola, Erik Paľov, Marek Požár, Alex Sodomka, Hektor Sovák, Tereza Šebová, Meda Uher, Madlen Bartlová, Kristýna Benešová, Sebastien Daněk, Luděk Kozel, David Rykr, Lukáš Šimeček, Katarina Kříbalová, Otakar Kudílek, Magdaléna Moroňová, Matěj Motyčka, Damián Patloka, Natálie Patrasová, Adriena Ráčková

Zuzana Najtová