Město přijme redaktora/redaktorku

13. 9. 2021

student-849825 1920Město Velké Meziříčí hledá vhodného uchazeče na pracovní pozici redaktor/redaktorka.

Redaktor se podílí na tvorbě tištěného i webového Velkomeziříčska. Jeho stěžejním úkolem je publicistická činnost, psaní článků, iniciativní pořizovaní reportáží včetně fotoreportérských činností. Mezi dílčí úkoly patří správa webu a sociálních sítí. Výhodou pro budoucího zaměstnance je délka pracovního poměru na dobu neurčitou s možností nástupu ihned. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zasílat nejpozději do 17. září do 12 hodin. Bližší informace podá vedoucí odboru školství a kultury Pavel Stupka, tel.: 566 781 030.

Zuzana Najtová

Inzerat redaktor_2021_slideshow_740x490