Obřadní síň zaplnili občánci narození na konci loňského roku

7. 8. 2021

3 topSlavnostního uvedení do života ve městě se zúčastnilo 26 občánků narozených na konci loňského roku. Občánky přivítal starosta města Velké Meziříčí Alexandros Kaminaras. Během ceremoniálu starosta nezapomněl na slova chvály, díku, ale i motivace směrem k rodičům, kteří sehrají ve výchově dětí tu nejzásadnější roli. Rodiče kromě gratulací obdrželi od města finanční i věcný dar včetně květiny pro maminky. „Vážení rodiče, přeji vám hodně lásky a trpělivosti při výchově vašich dětí a vašim dětem přeji, aby šťastně vkročily do života, který mají celý teprve před sebou," uvedl v závěru řeči starosta města Alexandros Kaminaras. Příští vítání občánků narozených na začátku letošního roku by mělo proběhnout v září.

Přivítaní občánci:

Jaromír Března, Eliáš Kružík, Dorotea Kučerová, Ondřej Slatinský, Josef Strnad, Stella Švecová, Mia Kočišová, Ondřej Němec, Jan Kožený, Laura Poláková, Jitka Slavíková, Klára Kadlíková, Daniel Kolář, Oliver Polák, Jan Vašíček, Leopold Feigler, Mořic Jan Jurek, Tobias Kyncler, Jan Štěpánek, Matěj Štěpánek, Kryštof Veselý, Nela Klimešová, Vojtěch Beran, Filip Říha, Eduard Smejkal, Jonáš Kudláček

Zuzana Najtová