Místostarosta poprvé ve své funkci přivítal nové občánky

18. 6. 2021

4Obřadní síň na radnici v pátek 18. června zaplnili noví občánci z Velkého Meziříčí a jeho místních částí. Vlivem koronavirové pandemie se slavnostní uvedení do života ve městě odkládalo o více než rok. Poprvé ve své funkci tak občánky přivítal místostarosta města František Smažil, který rodičům předal finanční i věcný dar od města včetně květiny. Vzhledem k neustálené epidemické situaci nevystoupily děti z mateřské školy, jak tomu bývalo zvykem. O hudební doprovod se postarala paní Pavla Kamanová hrou na klavír.

Přivítaní občánci:

Vilém Cejnek, Elen Slabá, Stela Štěpánková, Robin Hort, Michael Chytka, Gabriela Kotačková, Lukáš Hugo, Matyas Juračka, Tereza Kučerová, Adéla Sofie Michálková, Štěpán Běhal, Dominik Hladík, Karel Nováček, Nela Novotná, Adam Paul, Emílie Vaňková, Jakub Pecina

Zuzana Najtová