V Meziříčí se sečetlo už bezmála 75 procent obyvatel. Děkujeme

30. 4. 2021

DSC 1214_kopiePovinného Sčítání 2021 se zúčastnily už dvě třetiny obyvatel naší republiky. Konkrétně ve Velkém Meziříčí k datu 30. dubna vyplnilo 71,3 % občanů online formulář a 3 % listinný formulář. Děkujeme všem lidem, kteří se sečetli.

Kdo se dosud do sčítání nezapojil, má zákonnou povinnost tak učinit nejpozději do úterý 11. května. Vyplnit formulář elektronicky můžete na stránkách scitani.cz, listinný formulář je možné odevzdávat na kontaktních místech nebo zaslat zdarma v odpovědní obálce prostřednictvím schránek České pošty. Distribuci listinného formuláře společně s odpovědní obálkou zajistí sčítací komisaři, kteří 30. dubna zahajují druhé kolo pokusu o jejich doručení. V letošním roce jsou kontaktními místy pracoviště České pošty, pro Velké Meziříčí je to tedy pobočka České pošty v ulici Poštovní (telefonní číslo: 954 259 401).

Myslete na to, že vaše odpovědi mají vliv na rozvoj našeho města. Ze získaných dat se čerpá například při přípravě žádostí o financování nejrůznějších projektů obce, proto je i pro nás důležité, aby se všichni sečetli.

Zuzana Najtová

 

Nahoru