Sportovec města bude. Vyhlášení výsledků proběhne online

3. 2. 2021

IMG 8721Tradiční zveřejnění vítězů ankety Sportovec města Velké Meziříčí za rok 2019 proběhne neobvyklým způsobem. V pátek 19. února od 18 hodin mohou diváci sledovat video s vyhlášením výsledků ankety, která má v našem městě mnohaletou tradici. Více než dvě desítky let oceňuje město sportovce v několika kategoriích zahrnujících jednotlivce, družstva, trenéry i neaktivní sportovce. Video zveřejníme na webu, Facebooku i Youtube kanálu města Velké Meziříčí. Výhodou takového přenosu je možnost zpětného přehrávání záznamu.

Původní předání cen mělo proběhnout v Jupiter clubu už v březnu minulého roku, ale vlivem nepříznivé situace se neuskutečnilo. Sportovní komise se ovšem nedala odradit a naplánovala další termín předání na 25. září, ani ten však nebylo možné zrealizovat. Komisi patří velký dík za její urputnost a pořadatelskou aktivitu. Vyhlášením výsledků provede místní rodák a zároveň známý rozhlasový moderátor Jiří Doležal. Společnost mu budou dělat hosté, mezi kterými nebudou chybět představitelé města ani významné osobnosti ze sportovního světa. Pozvaní sportovci budou překvapením večera, a že se mají diváci na co těšit.

Zuzana Najtová

Sportovec mesta_2019_A3_navrh01