Vedení města poděkovalo pracovníkům zdravotnických a sociálních zařízení

2. 12. 2020

P1260548Formou potravinových balíčků město před Vánocemi vyjádřilo poděkování a podporu lékařům, zdravotníkům a sociálním pracovníkům našich okolních zdravotnických zařízení a místních sociálních služeb.

Symbolickým darem starosta města Alexandros Kaminaras a místostarosta František Smažil poděkovali zaměstnancům nemocnice v Třebíči, Jihlavě, Novém Městě na Moravě, Mostištích, polikliniky Domu zdraví, Charitního domova Moravec, žďárského pracoviště Krajské hygienické stanice Kraje Vysočina, sociálních služeb města a velkomeziříčského domova pro seniory.

Uvědomujeme si, že snadné měsíce neprožívají ani ostatní lékaři, kteří mají ordinace v našem městě. Nezapomínáme na vás a doufáme, že i vás budeme mít možnost brzy osobně navštívit!

Děkujeme, že vykonáváte svou práci skvěle a jste tu pro nás!

Michaela Hudková, tisková mluvčí