Městský úřad přijme tiskového mluvčího

19. 10. 2020

laptop-820274Městský úřad Velké Meziříčí přijme od nového roku pracovníka na pozici tiskové mluvčí/tiskového mluvčího.

Pokud ovládáte veřejné vystupování, psané i mluvené slovo, rozumíte redaktorské práci a chcete se podílet na prezentaci města, pak můžete být vhodný uchazeč. Na dobu určitou s nástupem od 1. ledna 2021 hledá Městský úřad Velké Meziříčí pracovníka odboru školství a kultury – tiskového mluvčího. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zasílat nejpozději do 13. listopadu do 12 hodin. Bližší informace podá vedoucí odboru školství a kultury Pavel Stupka, tel.: 566 781 030.

Zuzana Najtová

png