Město Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na jednatele/jednatelku

5. 2. 2020

Bez názvuMěsto Velké Meziříčí v pozici jediného společníka obchodní společnosti JUPITER club, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce jednatele/jednatelky.

Uchazeč o pozici jednatele/jednatelky obchodní společnosti JUPITER club, s.r.o. má mít kromě základních předpokladů i všeobecný přehled v oblasti kulturního a společenského života, výborné komunikační i prezentační dovednosti, manažerské znalosti a dovednosti, praxi ve vedení kolektivu i s organizováním kulturních a společenských akcí. Předpokládaný nástup do výkonu funkce je od 1. července 2020.

Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Pro bližší informace můžete kontaktovat starostu města Velké Meziříčí Josefa Komínka (tel.: 566 781 001, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Zuzana Najtová

0banner dolu_220x220_Jednatel_JC