Oslavte s námi Den turistických informačních center

10. 10. 2019

Bez názvu2Oslavte s námi Den turistických informačních center pořádaný v rámci Světového dne pro rozvoj informací. V rámci tohoto dne vyhlásila A.T.I.C. ČR 24. říjen 2019 poprvé za Den turistických informačních center České republiky. Asociace si tak mimo jiné připomene 25 let své existence. Oslavte s námi tento den a přijďte do našeho infocentra, které naleznete v budově velkomeziříčské radnice. Těšíme se na vaši návštěvu v době od 8:00 do 15:00.

Zdarma nabídneme něco malého na zub, děti dostanou balónek s logem „íčka" nebo si vymalují obrázek města Velké Meziříčí. Pro všechny návštěvníky jsme připravili malý kvíz o městě s křížovkou a možnost zúčastnit se komentované prohlídky radnice.

Den TIC pořádáme ve spolupráci s Asociací turistických informačních center České republiky www.aticcr.cz.

Michaela Hudková

Bez názvu_copy