Koruna Vysočiny hledá ředitele/ku kanceláře managementu destinace

9. 10. 2019

Bez názvuDo kanceláře destinační společnosti Koruna Vysočiny, z.s. hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Ředitel. Cílem naší společnosti je přilákat a udržet si nové i stávající návštěvníky na celém území destinace.

Ředitel vypracovává a řídí realizované strategie, projekty a produkty cestovního ruchu, administrativně zajišťuje plynulý chod kanceláře a celého spolku, dále vyhledává finanční zdroje a vede pracovní tým. Aktivně spolupracuje se stávajícími členy spolku, s národními a regionálními institucemi a místními orgány v oblasti podpory cestovního ruchu (CzechTourism, Vysočina Tourism, KrÚ Kraje Vysočina, MÚ, Mikroregiony), rozvíjí tuto spolupráci a oslovuje nové potenciální členy dané destinace. Zastupuje spolek vůči třetím subjektům dle pověření, připravuje návrh rozpočtu a sleduje čerpání finančních prostředků.

Detailnější informace naleznete pdfzde

Koruna Vysočiny, z.s.