Vedení města přijalo vítěze hokejového turnaje ve Francii

4. 6. 2019

tit copyMladé velkomeziříčské hokejisty, kteří v dubnu vyhráli největší francouzský mezinárodní dětský hokejový turnaj s názvem Bauer Trophée des Petits Champions, přijal starosta a místostarostka města na radnici.

Díky obrovskému nadšení a podpoře rodičů se zúčastnilo šest nadějných sportovců největšího srazu mladých hokejistů v Evropě. Hráči z České republiky doplnili čtyřčlenný tým HCAT Les Boucaniers z Toulonu a společně vyhráli celý turnaj bez jediné porážky.
Utkali se tak například se zkušenými týmy ze Švýcarska, Itálie a Francie. Jednalo se o již 29. ročník turnaje, kterého se každoročně účastní okolo 90 týmů ve třech věkových kategoriích více jak 1000 hráčů z celé Evropy.

Jména dětí tak zůstanout vyrytá na trofeji Petits Champions po boku Pavla Zachy a Radka Koblížka.

Michaela Hudková, tisková mluvčí