Čelákovičtí radní navštívili Velké Meziříčí

2. 5. 2019

CelakoviceRada města Čelákovice, v čele se starostou Ing. Josefem Pátkem, v rámci výjezdní schůze navštívila ve čtvrtek 25. 4. 2019 naše město.

Na radnici ve Velkém Meziříčí je přivítal starosta města Josef Komínek.
Důvodem návštěvy bylo jednání s představiteli města a městského úřadu Velké Meziříčí ve věci možné regulace zábavní pyrotechniky. Zástupce města Čelákovice podrobně zajímala zejména obecně závazná vyhláška týkající se regulace zábavní pyrotechniky na území města Velké Meziříčí. Jednání proběhlo ve velmi přátelské atmosféře a zástupci obou měst si předali řadu zkušeností týkajících se provozu a fungování měst.
Jelikož se Čelákovice nachází nedaleko Prahy, byly pro město Velké Meziříčí přínosné i zkušenosti se sousedstvím s takto významnou městskou aglomerací.

Michaela Hudková, tisková mluvčí