O víkendu se tančilo na Rozkoši

1. 5. 2019

20190427 150205TANEC na Rozkoši - Slunce v Duši...

Zdravé město Velké Meziříčí připravilo u příležitosti Mezinárodního dne tance, který se datuje ke dni 29.4. jeho oslavu pouličním tancem v sobotu odpoledne 27.4. před kavárnou Café Panther na ulici Rozkoš.

Navzdory předpovědím počasí, kdy se očekával déšť a i krupobití, po celou dobu pouličního tancování svítilo sluníčko a tančící pěkně prohřívalo, nejenom na těle, ale i v duši.

Nálada všech zúčastněných byla přátelská a radostná. Ti, kteří netančili, seděli před kavárnou, povídali si, popíjeli nápoje a dopřávali si i sladké dobroty.
Nejstarší tančící se blížila sedmdesátka, nejmladší nebyly ještě dva roky.

Šlo o 1. ročník této oslavy, nicméně jsme rozhodnuti v této akci každoročně pokračovat, protože tanec přináší radost, posiluje ducha, omlazuje tělo a ulevuje od stresu.

Je prokázáno, že zmírňuje i zdravotní problémy, pro seniory je již tanec přímo lékem.

Tančit mohou všichni, jen tak, bez pravidel, pouze pro radost z pohybu, byť třeba i na ulici.

Na příští ročník Vás zvou
členové komise Zdravé město Velké Meziříčí