Nastala změna podmínek parkování před zimním stadionem

30. 4. 2019

VM1Městský úřad Velké Meziříčí odbor dopravy a silničního hospodářství na základě žádosti města Velké Meziříčí ze dne 6. 2. 2019 stanovil místní úpravu provozu v ulici Vrchovecká.

Jedná se o změnu podmínek parkování u zimního stadionu, kde je nyní možné parkovat bez omezení.

Od 1. 5. 2019 bude parkoviště označeno jako parkoviště s parkovacím kotoučem (č. IP 13b parkoviště s parkovacím kotoučem + E13 – Po-Pá 07 – 17 hod, max. 3 hodiny). Pokud budete toto parkovací stání využívat ve všední dny mezi 7 a 17 hodinou, jste povinni při začátku stání umístit kotouč viditelně ve vozidle a nastavit na něm dobu začátku stání. Maximální doba parkování je 3 hodiny. Důvodem změny podmínek je lepší organizace dopravy ve městě.

Michaela Hudková, tisková mluvčí