Čistá Vysočina

21. 1. 2019

cista vysocina-1_-_kopie

Kraj Vysočina v rámci projektu Zdravý Kraj Vysočina a MA21 vyhlašuje XI. ročník úklidu prostranství u silnic našeho kraje s názvem: "ČISTÁ VYSOČINA" úklid veřejného prostranství a přírody na Vysočině ve dnech 8. – 21. dubna 2019.

• Termín přihlašování na akci a nahlášení sbíraného prostoru: 1. 1. – 28. 2. 2019
  • Pytle na odpad budou poskytovány zdarma na kontaktních místech, o kterých budete včas informováni.
  • Svoz odpadků u silnic I., II. a III. třídy mimo obce zajišťuje Krajská správa a údržba silnic Vysočiny.
  • V případě sběru odpadků v obci si nejdříve domluvte sběr a svoz s obecním úřadem.
  • Akce nenahrazuje svoz domácího velkoobjemového odpadu.
  • Sběr a svoz odpadu z ostatních ploch je nutné konzultovat s jejich vlastníkem.

Vítáme pomoc každého: škol, pracovníků firem, neziskových organizací, obcí i jednotlivců!

Elektronický přihlašovací formulář a další informace naleznete na www.kr-vysocina.cz/cistavysocina.
Více informací: Oldřich Sklenář, odbor regionálního rozvoje, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 564 602 562, 724 650 149 a Petr Holý, odbor regionálního rozvoje, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 564 602 538

www.kr-vysocina.cz/cistavysocina

Čistá Vysočina