Město hledá nejlepší sportovce za loňský rok

8. 1. 2019

IMG 2958_copy

Velké Meziříčí vyhlašuje již dvacátý ročník ankety o nejlepšího sportovce města za rok 2018. Nominace je možné zasílat do konce ledna.

Ankety se mohou zúčastnit sportovci (jednotlivci či družstva) registrovaní za oddíl z Velkého Meziříčí a místních částí. Logickou výjimkou je Galerie odchovanců/trenérů.

Každý oddíl dle svého uvážení uvede v tabulce pro kategorii jednotlivců i družstev 1 sportovce jednotlivce a 1 družstvo s uvedením dosažených úspěchů v roce 2018.

V kategoriích Nejlepší trenér a Zvláštní ocenění je možné uvádět více jmen.

Kategorie Galerie odchovanců/trenérů je nastavena jako galerie všech našich úspěšných odchovanců a trenérů, kteří byli členy velkomeziříčského oddílu a v roce 2018 byli úspěšní ve svých klubech a ev. v reprezentaci.

Nedílnou součástí nominace je i fotodokumentace (ev. videa) všech nominovaných.

Podrobné informace, pokyny a formulář k nominaci sportovců najdete na webových stránkách města Velké Meziříčí.

Sportovní oddíly mohou své nominace zasílat do 31. ledna 2019 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. v elektronické podobě.

Sportovní komise nominace vyhodnotí 7. února 2019. Jména nominovaných budou zveřejněna ve Velkomeziříčsku 6. března.

Slavnostní vyhlášení ankety proběhne ve velkém sále Jupiter clubu 22. března od 18 hodin.

-měú-