Informace o havárii nebo plánované odstávce vody můžete dostávat esemeskou

6. 12. 2018

telephone-586266 1920_copy

Vodárenská akciová společnost nabízí informace o havárii nebo plánované odstávce vody formou SMS. Stačí se zaregistrovat k odběru na webu Vodarenska.cz.

Když se chceme napít, opláchnout si ruce nebo se vykoupat, automaticky otočíme kohoutkem nebo pákovou baterií, a je to. Nezávadná pitná voda je prakticky vždy po ruce. Vodu považujeme za tak samozřejmou věc, že obvykle vůbec nepočítáme s tím, že by někdy netekla. Když se to občas stane, býváme tím nemile zaskočeni.

Nepříjemné překvapení je vždy menší, pokud je člověk alespoň částečně připraven. To zákazníkům Vodárenské akciové společnosti umožňuje služba SMS Info.

Její princip je jednoduchý. Stačí se do služby jednoduše registrovat, nejlépe přes internetové stránky www.vodarenska.cz. V sekci Zákazníci ve formuláři vyplníte svoje jméno, adresu bydliště, adresu odběrného místa a kontaktní údaje na vás. Přihlásit se můžete také tak, že zašlete svoje kontaktní údaje na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Služba je bezplatná.

Pokud je plánována odstávka vody nebo dojde k havárii na vodovodní, případně kanalizační síti týkající se vašeho odběrného místa, dostanete o tom aktuálně zprávu prostřednictvím SMS přímo do vašeho mobilního telefonu.

Pravidelně aktualizované informace o plánovaných odstávkách i mimořádných haváriích včetně kontaktů na nonstop havarijní linky najdete rovněž na internetových stránkách www.vodarenska.cz.

-VAS-

pdfe-Kapka.pdf

 

Nahoru