Slavnostní shromáždění k 100. výročí Československa proběhlo ve Žďáru nad Sázavou

15. 9. 2018

1

Obřadní síň staré radnice ve Žďáru nad Sázavou hostila v úterý 4. 9. 2018 slavnostní shromáždění SH ČMS okresu Žďár nad Sázavou k 100. výročí Československa.

Po státní hymně shromáždění zahájil náměstek starosty OSH Miroslav Jágrik a přivítal hosty z Integrovaného záchranného systému, výkonného výboru OSH, starosty okrsků a představitele měst žďárského regionu.

Svoji zdravici přednesl patron shromáždění, starosta města Žďáru nad Sázavou Mgr. Zdenek Navrátil. Slavnostní projev přednesl starosta OSH Luboš Zeman, ve kterém zmínil přínos hasičů na vzniku Československa.

Následovalo předání pamětních medailí SH ČMS. Následně byly pamětní stuhou dekorované prapory měst okresu Žďár nad Sázavou.

Za zástupce měst pozdravil starosta Bystřice nad Perštejnem Ing. Karel Pačiska. Na závěr pozdravil náměstek starosty SH ČMS a starosta KSH Kraje Vysočina Jan Slámečka.

Mgr. David Dvořáček

5 copy  6  7