Grantový systém podpory kultury

28. 1. 2016

znak - Kopie  kopieRada města schválila vyhlášení výzvy k předkládání projektů v oblasti kultury na rok 2016 a to ve třech oblastech:

• Oblast A) Pořádání tradičních i nových kulturních akcí zvyšujících zájem obyvatel a návštěvníků města o kulturní dění a kulturní dědictví.
  • Oblast B) Pořádání vzdělávacích akcí zvyšujících kulturní kompetence (probouzení zájmů, poskytování znalostí, rozvíjení schopností a dovedností potřebných k aktivní účasti na kulturních aktivitách) dětí, mládeže a dospělých.
  • Oblast C) Tvorba a prezentace literárních či audiovizuálních děl vztahujících se k historii a kultuře města.

Podpora může tvořit maximálně 50% uznatelných nákladů projektu. Maximální výše podpory pro jednotlivou žádost je 30 tis. Kč.

Termín ukončení příjmu žádostí byl stanoven na 29. února 2016

docZásady