Linka důvěry STŘED

Banner 2_snímky_-_1Linku důvěry STŘED provozuje občanské sdružení STŘED se sídlem v Třebíči od května 2007. Posláním Linky důvěry STŘED je prostřednictvím telefonického hovoru poskytovat pomoc lidem (především) z Vysočiny v obtížné životní situaci, kterou nemohou, či neumí zvládnout vlastními silami. Linku důvěry STŘED je možné kontaktovat na telefonních číslech 775 22 33 11 a 568 44 33 11, a to denně (včetně víkendů a svátků) od 9 do 21 hodin. Poradenství a pomoc v krizi jsou poskytovány také formou e-mailu a chatu.

  • E-mailová adresa je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , odpovědi zasíláme do 48 hodin od přijetí e-mailu.
  • Pomocí chatu nás mohou lidé kontaktovat na adrese www.elinka.iporadna.cz.
  • Další podrobnější informace o Lince důvěry STŘED a způsobu poskytování dané služby najdete na www.stred.info v sekci Linka důvěry STŘED.

Služeb Linky důvěry STŘED mohou využívat lidé všech věkových kategorií. Slouží především těm, kteří si nevědí rady se svými problémy, cítí se ohrožení, osamělí, zmatení a z nejrůznějších důvodů se nechtějí nebo nemohou svěřit někomu ze svého okolí. Přesto však potřebují pochopení, podporu, důvěru a zároveň kvalifikovanou radu a pomoc.

Banner 2_snímky_-_2Telefon: 568 44 33 11 nebo 775 22 33 11
e-mailové adrese internetového poradenství Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www: www.stred.info
chat provozu: www.elinka.iporadna.cz

 

 

Adresa:
STŘED,o.s.
Mládežnická 229
674 01 Třebíč
IČ: 70870896
www.stred.info

 

Nahoru