Zapojte se do vyhodnocení soutěže "Vánoční město"

Město Velké Meziříčí, které realizuje projekt Zdravé město a místní Agenda 21, vyhlásilo soutěž „Vánoční město". Do soutěže se mohli přihlásit všichni obyvatelé města a jeho městských částí i firmy sídlící ve Velkém Meziříčí.

Soutěží se ve dvou kategoriích:

• podzimní, adventní a vánoční výzdoba oken, balkónů a lodžií,
  • podzimní, adventní a vánoční výzdoba domů a předzahrádek, která je viditelná přímo z ulice

Hodnocení provede odborná porota a současně může snímky hodnotit i široká veřejnost cestou internetového hlasování na následujících odkazech:

Osvětlené domy | Denní výzdoba

Fotosnímky přihlášených výzdob budou zobrazeny na webu města www.mestovm.cz

• Hlasovat bude možné od úterý 17.1.2012 do pátku 3.2.2012 včetně.
  • Hlasovat bude možné pouze jednou z jedn0 IP adresy, a to přidělením hlasu pouze jedné fotografii v každé kategorii.
  • U jednotlivých fotografií bude zobrazen aktuální počet hlasů.

Slavnostní vyhlášení prvních tří míst v každé kategorii spolu s předáním cen proběhne ve čtvrtek 9. února 2012 v 16.00 na malé scéně Jupiter clubu.

Ceny pro vítěze poskytli tito sponzoři:
INJECTON PLAST, s.r.o., Květiny ŠMAK, Květiny Verunka – Veronika Dvořáková, Zahradnictví Flouma, Zahradnictví Molnár, Město Velké Meziříčí.

Děkujeme sponzorům za podporu!