Anketní lístek - Desatero problémů Velkého Meziříčí

zmZ veřejné diskuse s občany našeho města 20. května 2019 vyplynuly problémy, na které navazuje ověřovací anketa. Ta dává občanům města Velkého Meziříčí prostor, aby se mohli vyjádřit k tomu, co v našem městě chybí, co by se mělo změnit anebo upravit, aby mohli být spokojeni s místem, kde žijí a které je jejich domovem.

Zapojte se do této ankety a vyberte nejdůležitější problémy.

Anketní lístek můžete přímo zde vyplnit a zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Nebo jej také lze vyplnit na sběrných místech:

• Informační centrum, Radnická 29/1
  • Městská knihovna Velké Meziříčí
  • budova Městského úřadu, Náměstí 14/16, oddělení občanských průkazů (1. patro) a řidičských průkazů (2. patro).

Výsledné ověřené problémy budou předloženy zastupitelstvu města.

Děkujeme Vám za zájem o naši společnou budoucnost a za Váš čas! Anketa je anonymní a je otevřená pro Vaše náměty do 19. července 2019.

docxAnketní lístek