Anketní lístek - Desatero problémů Velkého Meziříčí

20170606 1714581

Z veřejné diskuse s občany našeho města 28. května 2018 vyplynuly problémy, na které navazuje anketa, která dává občanům města Velkého Meziříčí prostor, aby se mohli vyjádřit k tomu, co v našem městě chybí, co by se mělo změnit, upravit, aby mohli být spokojení s místem, kde žijí a které je jejich domovem.
Zapojte se do této ankety a vyberte nejdůležitější problémy.

Zde je anketní lístek, který můžete přímo vyplnit a zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo jej lze vyplnit na sběrných místech: Informační centrum, Radnická 29/1, Velké Meziříčí a Městská knihovna Velké Meziříčí.

Na webové stránce města http://pocitovamapa.nszm.cz/velke-mezirici-2018 je také pro hlasování dostupná elektronická verze pocitové mapy, kde můžete barevně zaznamenat místa ve Velkém Meziříčí, kde byste chtěli více zeleně, kde se kupí černé skládky, atd.

Výsledky budou předloženy zastupitelstvu města.

Děkujeme Vám za zájem o naši společnou budoucnost a za Váš čas! Anketa je anonymní a je otevřená pro Vaše náměty do 23. července 2018.

docxAnketní lístek