Čisté město Velké Meziříčí

cista vysocina 2014Ve čtvrtek 10. dubna 2014 se opět úředníci Městského úřadu Velké Meziříčí zapojili do již 6. ročníku jarního úklidu Vysočiny – Čistá Vysočina 2014.

I když celé dopoledne s přestávkami pršelo, odpoledne se počasí umoudřilo a my mohli vyrazit do akce, vyzbrojení rukavicemi a pytli příslušných barev. Prošli jsme pravý břeh od parkoviště za restaurací u Bílého koníčka a pokračovali až za obchodní dům BILLA a dále po obou březích až k silnici Uhřínovská. Nacházeli jsme různé igelity, papíry, kelímky, plastové lahve, železo, sklo a za hodinku jsme nasbírali několik pytlů.

Děkuji svým kolegům, ale i organizacím a zájmovým skupinám a všem dobrovolníkům, kteří se do letošní akce zapojili. A přejeme si, aby všechny místa, která byla v letošním roce uklizena nejen námi, ale i ostatními vydržela dlouho čistá.