Soutěž "Vánoční město 2013" vyhlásilo své vítěze

012

Město Velké Meziříčí, které realizuje projekt Zdravé město a místní Agendu 21 vyhlašovalo ve čtvrtek 6. února 2014 vítěze již 3. ročníku soutěže „Vánoční město".

Tato soutěž probíhala od 1.12.2013 do 31.12.2013 ve Velkém Meziříčí a v místních částech. Stačilo zhotovit fotosnímek výzdoby a zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo osobně odevzdat na Informační centrum města Velké Meziříčí s uvedením adresy vyfotografovaného místa.

V letošním ročníku se do této soutěže přihlásilo celkem 17 zájemců, které hodnotila nejen odborná porota, ale možnost opět dostala i laická veřejnost.

V hodnocení odborné komise zvítězily:

1. místo paní Eva Rašovská, Velké Meziříčí (snímek č. 12)
  2. místo paní Vlasta Kadlecová, Velké Meziříčí (snímek č. 2)
  3. místo paní Andrea Rausová, Velké Meziříčí (snímek č. 6)
012 Foto 002 006

V hodnocení laické veřejnosti se soutěžící umístili následovně:

1. místo paní Jana Bařtipánová, Velké Meziříčí - 502 hlasů (snímek č. 16)
  2. místo paní Zdislava Křenková, Velké Meziříčí - 416 hlasů (snímek č. 11)
  3. místo pan Sobotka, Mostiště - 96 hlasů (snímek č. 1)
Foto 016 011 Foto 001

Ceny pro vítěze poskytli tito sponzoři - Květiny ŠMAK Velké Meziříčí, Zahradnictví Rozmarínek Vídeň, Město Velké Meziříčí a Zdravý Kraj Vysočina, kterým zároveň tímto děkujeme.

Děkujeme všem zúčastněným a jsme rádi, že letošní ročník byl opět obohacen soutěžícími z místních částí a věříme, že se všichni rádi přihlásí do dalšího ročníku soutěže „Rozkvetlé město".