Zvolte svým hlasem vítěze soutěže „Vánoční město“

Denni vyzdoba_webMěsto Velké Meziříčí, které realizuje projekt Zdravé město a MA 21, vyhlásilo další ročník soutěže „Vánoční město".

Do soutěže se mohli přihlásit všichni obyvatelé města a jeho městských částí i firmy sídlící ve Velkém Meziříčí.

Soutěžilo se ve vánoční výzdobě oken, balkónů, lodžií a vánoční výzdobě oken, která je viditelná z ulice.

Hodnocení provede odborná porota a současně může snímky hodnotit i široká veřejnost cestou internetového hlasování na následujícím odkaze:

Vánoční výzdoba 2013

Fotosnímky přihlášených výzdob jsou zveřejněny na webu města, kde je možné hlasovat - zde

Hlasovat je možné do 31. ledna 2014 do 12.00hod.. Hlasovat je možné pouze jednou z jedné IP adresy, a to přidělením hlasu pouze jedné fotografii v každé kategorii. U jednotlivých fotografií je zobrazen aktuální počet hlasů.

Slavnostní vyhlášení proběhne ve čtvrtek 6. února 2014 v 16.00 na malé scéně Jupiter clubu.

Ceny pro vítěze poskytli tito sponzoři: Zahradnictví Rozmarínek – Vídeň a Zahradnictví Šmak – Velké Meziříčí, kterým tímto zároveň děkujeme.

logo zdrave_mesto Město Velké Meziříčí