Druhý ročník soutěže „Rozkvetlé město“ Velké Meziříčí vyhlašuje své vítěze

c3 predzahradky

Město Velké Meziříčí, které realizuje projekt Zdravé město a místní Agendu 21 vyhlásilo v letošním roce soutěž „Rozkvetlé město", která probíhala od 5. 6. 2013 do 31. 8. 2013 ve Velkém Meziříčí a v místních částech.

V této soutěži byly tak jako loni vyhlášeny dvě kategorie - květinová výzdoba předzahrádek a květinová výzdoba oken. Do kategorie květinová výzdoba předzahrádek se přihlásilo 11 zájemců a do květinové výzdoby oken se přihlásilo 17 zájemců.

Dne 2. října 2013 proběhlo hodnocení odborné komise a

v kategorii květinová výzdoba předzahrádek zvítězila paní Jindřiška Podsedková z Lhotek(snímek č. 3)

v kategorii květinová výzdoba oken zvítězila paní Alena Vodová z Dolních Radslavic (snímek č. 1)

c3 predzahradky c1vyzdoba oken

Dne 4. října 2013 v 24.00 hod. bylo ukončeno hodnocení laické veřejnosti, které probíhalo na webu města,

a v kategorii květinová výzdoba předzahrádky zvítězili:

3. místo pan Lukáš Kaštan, Velké Meziříčí - 40 hlasů. (snímek č. 10),

2. místo paní Jana Sedláková, Lhotky - 318 hlasů (snímek č. 6),

1. místo paní Jiřina Fialová, Velké Meziříčí - 431 hlasů (snímek č. 11).

c10 predzahradky c6 predzahradka c11 predzahradka

V kategorii květinová výzdoba oken zvítězili:

3. místo paní Lenka Melicharová, Velké Meziříčí - 120 hlasů (snímek č. 9),

2. místo paní Věra Kuklíková, Velké Meziříčí - 142 hlasů (snímek č. 4),

1. místo paní Alena Vodová, Dolní Radslavice - 178 hlasů (snímek č. 1).

c9 okna c4 okna c1vyzdoba oken

Ceny pro vítěze poskytli tito sponzoři - Květiny ŠMAK Velké Meziříčí, Zahradnictví Rozmarínek Vídeň, Město Velké Meziříčí a Zdravý Kraj Vysočina, kterým zároveň tímto děkujeme.

Zároveň děkujeme všem zúčastněným a jsme rádi, že letošní ročník byl opět obohacen soutěžícími z místních částí a i firmy zde měli své místo a věříme, že se všichni rádi přihlásí do již 3. ročníku soutěže „Vánoční město 2013".