Den Země ve Velkém Meziříčí 2013

Den zeme2013

Město Velké Meziříčí si Vás dovolujeme pozvat na neděli 21. 4. 2013 od 13.00 hod. do přírodního parku Balinské údolí u Velkého Meziříčí.

Průvodci Vám budou skřítci Balinského údolí, kteří po cestě pro malé i velké účastníky připravili zábavné a hravé úkoly.

Cestou se můžete těšit na ukázku živých dravců, tvoření z přírodního materiálu, plavbu na loďkách, pro odvážné brodění říčkou Balinkou za pokladem, hru na šamanské hudební nástroje, výrobu bezových píšťalek a zábavné kvízy. Občerstvení (opékaní špekáčků a hadů z těsta).

Trasa sjízdná i pro kočárky začíná u vstupu do Balinského údolí u silnice Velké Meziříčí - Uhřínov naproti odbočce k hotelu Amerika a končí v Balinách. Délka trasy přibližně 5 km. Pro cestu zpět můžete využít autobus (cena 10 Kč/osobu), odjezd cca v 16.30 hod. a 17.30 hod. Předpokládaný konec akce v Balinách v 18 hodin.

Akci podpořili Město Velké Meziříčí, Kraj Vysočina, obec Baliny a ZŠ a SŠ Březejc