Druhý ročník soutěž „Vánoční město“ Velké Meziříčí zná své vítěze

Denni vyzdoba_web

Město Velké Meziříčí, které realizuje projekt Zdravé město a místní Agendu 21 vyhlásilo druhý ročník soutěže „ Vánoční město“, která probíhala od 1. 12. 2012 do 31. 12. 2012 ve Velkém Meziříčí a v místních částech.

Dne 7. února 2013 v 16. hod. na malé scéně Jupiter clubu bylo její slavností vyhlášení a předání cen vítězům dle následujícího hodnocení.

Tato soutěž byla rozdělena do dvou kritérií - osvětlené domy a denní výzdoba. Do denní výzdoby se přihlásilo 14 zájemců a do kategorie osvětlené domy se přihlásilo 11 zájemců.

Dne 29. ledna 2013 proběhlo hodnocení odborné komise a

• v kategorii osvětlené domy zvítězila paní Jana Žejšková (snímek č. 6),
  • v kategorii denní výzdoba zvítězila paní Jitka Prášková (snímek č. 13).

Dne 30.1.2013 v 24.00 hod. bylo ukončeno hodnocení laické veřejnosti, které probíhalo na webu města,

a v kategorii osvětlené domy zvítězili:

3. místo paní Ladislava Caklová, Mostiště – 77 hlasů (snímek č. 7),

2. místo paní Dagmar Kubíková, Velké Meziříčí - 173 hlasů (snímek č. 3),

1. místo paní Jana Chalupová, Olší nad Oslavou - 181 hlasů (snímek č. 11).

V kategorii denní výzdoba zvítězili:

3. místo paní Věra Kuklíková, Velké Meziříčí - 157 hlasů (snímek č. 8),

2. místo paní Jana Kazdová, Velké Meziříčí - 177 hlasů (snímek č. 9),

1. místo paní Laděna Vítková, Velké Meziříčí - 204 hlasů (snímek č. 7).

Prohlédnout si fotografie z obou kategorií můžete zde:

Osvětlené domy                     Denní výzdoba

Ceny pro vítěze poskytli tito sponzoři - Zahradnictví Flouma - Velké Meziříčí, Zahradnictví Molnár - Budišov, Zahradnictví Rozmarínek – Vídeň, Zdravý kraj Vysočina a Město Velké Meziříčí, kterým zároveň tímto děkujeme.

Zároveň děkujeme všem soutěžícím a jsme rádi, že se soutěže zúčastnili opět i místní části, a věříme, že se rádi přihlásíte do dalšího ročníku soutěže „Rozkvetlé město“.