Vyzkoušeli si bystrost svých smyslů

Vyzkouseli si bystrost svych smyslu 1Více než tři sta návštěvníků si v neděli 22. dubna vyzkoušelo bystrost svých smyslů v přírodním parku Balinské údolí u Velkého Meziříčí.

Chaloupky zde pořádali již tradiční oslavu Dne Země.

Po cestě do Balin poznávali děti i jejich rodiče zrakem, sluchem, čichem a hmatem zvířata, která zde žijí. V cíli pak na všechny čekala odměna, kterou ocenili hlavně chuťové buňky. Pekly se zde bramborové placky, grilovala zelenina a opékaly špekáčky. A ti, kterým ještě zbyly síly, se mohli projet na loďce po řece Balince, vyzkoušet hru na šamanské hudební nástroje nebo proběhnout s pejsky přes překážky.

Celou akci podpořili město Velké Meziříčí, kraj Vysočina a obec Baliny.

Více informací poskytne:

Fotopříloha:

Fotografie č. 1 - Zkouška čichu:najdeš zvíře, které tady zanechalo svou stopu

Fotografie č. 2 - Najdi cestu bludištěm

Fotografie č. 3 - Hra na šamanské hudební nástroje

Fotografie č. 4 - Plavba po řece Balince

Vyzkouseli si bystrost svych smyslu 2Vyzkouseli si bystrost svych smyslu 3Vyzkouseli si bystrost svych smyslu 4