Den Země ve Velkém Meziříčí

den zeme 2012Přijměte pozvání 22. 4. 2012 od 13.00 hod. do přírodního parku.

Průvodci vám budou zvířecí obyvatelé Balinského údolí. Porovnejte s nimi svoje schopnosti a zjistěte, jestli máte všech pět pohromadě.

Cestou údolím vás čeká: ukázka živých dravců, poslouchání hlasů přírody a test vašich smyslů.

V Balinách se můžete těšit na ukázku psích dovedností, občerstvení (pečení placek, opékaní špekáčků, grilování), plavbu na loďkách, hru na šamanské hudební nástroje a na další hrátky se smysly.

Trasa sjízdná i pro kočárky začíná u vstupu do Balinského údolí u silnice Velké Meziříčí - Uhřínov naproti odbočce k hotelu Amerika a končí v Balinách. Délka trasy přibližně 5 km. Pro cestu zpět můžete využít autobus (cena 10 Kč/osobu). Předpokládaný konec akce v Balinách v 18 hodin.

Akci podpořili město Velké Meziříčí, kraj Vysočina a obec Baliny.