Vánoční město Velké Meziříčí zná své vítěze soutěže

osvetlene domy Město Velké Meziříčí, které realizuje projekt Zdravé město a místní Agendu 21 vyhlásilo soutěž „Vánoční město", která probíhala od 20.10.2011 do 27.12.2011. V této soutěži byly vyhlášeny dvě kategorie - osvětlené domy (vánoční výzdoba domů, která je viditelná z ulice) a denní výzdoba (vánoční výzdoba oken, balkonů a lodžií). Do kategorie osvětlené domy se přihlásilo 18 zájemců a do denní výzdoby 16 zájemců.

Dne 10. ledna 2012 proběhlo hodnocení odborné komise a
v kategorii osvětlené domy zvítězila paní Hájková ( snímek č.12 - osvětlené domy),
v kategorii denní výzdoba zvítězila paní Smejkalová (snímek č.12 - denní výzdoba)

Dne 3.února 2012 bylo ukončeno hodnocení laické veřejnosti, které probíhalo na webu města a v kategorii osvětlené domy zvítězili:

1. místo Mateřská škola v Olší nad Oslavou - 2 350 hlasů (snímek č.5 - osvětlené domy)
2. místo Zezulovi - 1177 hlasů (snímek č.15 - osvětlené domy)
3. místo Bradáčovi - 367 hlasů.(snímek č.20 - osvětlené domy)

V kategorii denní výzdoby zvítězili:
1. místo paní Beranová - 681 hlasů (snímek č.2 - denní výzdoba)
2. místo paní Strádalová - 594 hlasů (snímek č.9 - denní výzdoba)
3. místo paní Bartušková - 161 hlasů. (snímek č.14 - denní výzdoba)

Dne 9. února 2012 proběhne v 16:00 hod. na loutkové scéně v Jupiter clubu Velké Meziříčí předání cen všem vítězům z rukou starosty města Velkého Meziříčí ing. Radovana Necida.
Ceny pro vítěze poskytli tito sponzoři - INJECTON PLAST, s.r. o., Květiny ŠMAK, Květiny Verunka - Veronika Dvořáková, Zahradnictví Flouma, Zahradnictví Molnár a Město Velké Meziříčí, kterým zároveň tímto děkujeme.
Zároveň děkujeme všem zúčastněným a věříme, že se rádi přihlásí do letní soutěže „Rozkvetlé město".

Fotografie, které jste mohli hodnotit naleznete zde:

Osvětlené domy, Denní výzdoba