Hlasujte v anketě Desatero problémů

foto. Lucie_MálkováDejte svůj hlas nejpalčivějším problémům Velkého Meziříčí. Hlasovat v anketě můžete několika způsoby. Anketní lístek je online k rychlému vyplnění v městské aplikaci Hlášenírozhlasu.cz. Formulář anketního lístku naleznete i pod tímto článkem. Je možné jej vytisknout a vyplněný odeslat na email Zdravého města Velké Meziříčí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  anebo jej vhodit do připravených sběrných boxů umístěných v budovách Městského úřadu Velké Meziříčí:

• Radnická 29/1, vestibul radnice ve Velkém Meziříčí (informační centrum)
• Náměstí 14/16, budova bývalé spořitelny, 1. patro (oddělení občanských průkazů)
• Náměstí 14/16, 2. patro (oddělení řidičských průkazů)

Na těchto místech lze rovněž vyzvednout čisté formuláře.

Děkujeme vám za zájem o naši společnou budoucnost a za váš čas! Anketa je anonymní a je otevřená pro vaše náměty do 22. července 2022.

Zuzana Najtová

pdfAnketní lístek – Desatero problémů