Meziříčské cyklotoulky vévodí programu Evropského týdne mobility

MG_7051_copyHeslem letošního ročníku Evropského týdne mobility je „Tvůj styl, tvoje volba". Zdravé město Velké Meziříčí se jako každoročně do akce zapojilo a nyní zve všechny zájemce na obsáhlý program. V nabídce je beseda, výtvarná soutěž, orientační běh v zámeckém parku, pohádka o cvrčkovi, vyměníme auta za koně i tradiční malování na silnici.

Celý týden potrvají Meziříčské cyklotoulky. Koordinátorky ze Zdravého města připravily pět tras, ze kterých mají účastníci absolvovat alespoň tři. Kdo ukáže minimálně tři svoje fotografie z uvedených míst, obdrží v hale radnice malý dárek. Na jakých místech se vyfotit?

• Trasa č. 1 – foto v Balinách
  • Trasa č. 2 – údolí řeky Oslavy za Panským mlýnem směrem ke splavu před Holomkovým mlýnem
  • Trasa č. 3 – na hrázi přehrady Mostiště
  • Trasa č. 4 – železniční viadukt v Martinicích