Kolem sedmdesáti návštěvníků zavítalo na Den pro ženy

P1110346Prostory bývalé restaurace Obecník ožily 7. března oslavou Mezinárodního dne žen. Návštěvníci využili nabídky členů komise Zdravého města a dorazili si vychutnat připravený program.

„K pokoukání i koupení byly šperky, drahé kameny, malovaná trička, ručně vyráběná mýdla, chutné domácí marmelády, krásné zdobené perníčky, šité bytové doplňky, šitá i háčkovaná dámská móda, přírodní kosmetika a malované hrnečky a obrázky," uvedla členka komise Zdravého města Libuše Kotoučková. Mimo prodejní výstavu se dámy mohly nechat nalíčit, některé využily i poradenství v péči o pleť, jiné sbíraly inspiraci.

Přestože šlo o první ročník oslavy Mezinárodního dne žen pod taktovkou Zdravého města, dorazilo okolo sedmdesáti návštěvníků a jejich pozitivní reakce pořadatelky potěšily.

Zuzana Najtová

logo zdrave_mesto