Cykloturistikou za poznáním

koloZačátkem července se děvčata z Výchovného ústavu Velké Meziříčí zúčastnila 16. ročníku cykloturistické akce Cykloturistikou za poznáním. Jde o akci pořádanou především pro děvčata, která nemohou léto a prázdniny trávit se svými rodinami a blízkými.

Tento rok byly cílem Jižní Čechy - okolí Třeboně a Veselí nad Lužnicí. Během týdenního pobytu jsme ujeli celkem 200 km. Navštívili jsme zámek Červená Lhota a Třeboň, Schwarzenberskou hrobku a mnoho dalších kulturních i přírodních památek. Každý den byl vyplněn pestrým programem. Vše se vydařilo, děvčata byla skvělá a odvezla si mnoho pěkných zážitků, dokázala zvládnout a překonat mnoho překážek. Celá akce se uskutečnila s finanční podporou Grantového programu Zdravé město - Město Velké Meziříčí.
Děkujeme za podporu.

Mgr. Karel Šulc, vychovatel VU