Ukliďme Velké Meziříčí

uklid

Zdravé město Velké Meziříčí se aktivně účastní akce Čistá Vysočina.

Budeme rádi, pokud vás tato aktivita osloví a připojíte se k akci Ukliďme Velké Meziříčí. Pomoc každého je vítána.
Akce Ukliďme Velké Meziříčí je součástí již 11. ročníku Čisté Vysočiny, kterou vyhlašuje Krajský úřad Kraje Vysočina v rámci projektu Zdravý Kraj Vysočina. Jedná se o úklid veřejných prostranství a přírody na Vysočině ve dnech 8. – 21. dubna 2019.

Ti, kdo by se do akce rádi zapojili, mohou tak do 28.2.2019 oficiálně učinit na stránkách https://www.kr-vysocina.cz/cistavysocina/cista-vysocina-2019/d-4092176/p1%3D8673, případně později na odboru ŽP, Městského úřadu Velké Meziříčí, u Bc. Fialkové (566 781 083, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Nová budova radnice, dveře č. 3). Tam nahlásí úsek, který by v uvedený termín uklidili a místo odkud by pak Technické služby VM pytle s nasbíranými odpady svezly. Případně se mohou připojit k některé ze skupin, která už je do akce přihlášena.

Předem děkujeme všem zúčastněným za podporu a zlepšení čistoty našeho města.

Josef Komínek, starosta