14. 4. 2015

hazena logoSobota 12. dubna 2015

2. liga mladší dorost Morava – 19. kolo

DTJ Polanka nad Odrou - TJ Sokol Velké Meziříčí 20:20 (7:8)

V 19. kole zajíždělo družstvo dorostu k aktuálně čtvrtému celku do Polanky nad Odrou. Naše družstvo odjelo na utkání ve značně oslabené sestavě, nicméně bojový duch slavil úspěch a dovezli jsme domů cenný bod.

Do utkání vstoupili lépe domácí a ujali se vedení (2:0). Na naší straně se trefoval pouze Dominik Buchta a ve 23. minutě jsme prohrávali 7:4. Na obou stranách dominovali obrany se svými brankáři. Po změně rozestavení jsme do poločasu zvládli překlopit vedení na naši stranu v poměru 7:8.

Druhá půle byla podobná té první. V bráně exceloval Vojta Drápela a v útoku to bral na sebe především Tomáš Blaha. Do 53. minuty jsme drželi vedení 17:18. Bohužel nám docházeli síly a soupeř díky dvěma šťastným trefám šel do vedení. Zbraně jsme nesložili a dokázali nejenom snížit na 20:19, ale třicet vteřin před koncem jsme ubránili. Po oddechovém čase na pokyn pana Kácala vyrazil do útoku i brankář Vojta Drápela na kterého směřovala finální přihrávka naší útočné akce, ten byl faulován a byl nařízen 7m hod. Ten spolehlivě „pod víko" proměnil Filip Macoun a stanovil konečný výsledek 20:20.

Všichni hráči podali bojovný a kolektivní výkon. Věkově starší žáci velmi dobře zaskočili starší spoluhráče a zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon.

V příštím kole nás čeká v domácím prostředí třetí celek tabulky Sokol Ostrava.

7m-hody 2/2:2/2 vyloučení: 1:1, diváků 35

Sled branek: 2:0, 4:3, 7:8, 10:13, 14:15, 17:18, 20:18, 20:20

Sestava a branky: Drápela Vojtěch – Blaha Tomáš (8), Macoun Filip (5/2), Buchta Dominik (5), Ambrož Michael (2), Rous Václav, Pažourek Tomáš, Benda Jakub, Kavka Petr, trenér Šidlo Ladislav, vedoucí družstva Kácal Petr.