Fotbaloví senioři na Slovensku

7. 5. 2014

foto SlovenskoO druhém dubnovém víkendu navštívila již po druhé skupina starších fotbalistů své fotbalové přátele v Podhajské u Nitry.

Dvě fotbalová utkání byla doplněna příjemnou návštěvou termálních koupelí. Po každém utkání jsme se slovenskými kolegy poseděli a popovídali si nejen o fotbale, ale také o všedním životě v obou částech bývalé republiky. Zejména akceschopnost policie u nich je na vyšší kvalitativní úrovni.

S povděkem přijali naši kolegové propagační materiály našeho města, nejvíce je zaujala obrázková publikace o našem městě.

Očekáváme opět jejich návštěvu na červnovém turnaji v našem městě, coby doklad rozvíjejících se přátelských vztahů.

(nov)