Okresní kolo atletickéhop čtyřboje

24. 5. 2013

P1090208Ve středu 15. května se ve Velkém Meziříčí uskutečnilo okresní kolo atletického čtyřboje žáků základní škol praktických a speciálních.

Tuto soutěž pravidelně organizuje ZŠ a Praktická škola Velké Meziříčí ve spolupráci s DDM Velké Meziříčí. Soutěžilo se v těchto disciplínách: Běh na 60 metrů, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a vytrvalostní běh na 800 metrů (dívky) a 1500 metrů (chlapci).

Výsledky okresního kola:

Chlapci:                   1. místo: Hofta Karel – ZŠ Nové Město na Moravě

2. místo: Špinar Filip – ZŠ Žďár nad Sázavou

3. místo: Hrubý Martin – ZŠ a Praktická škola Velké Meziříčí

Dívky:                      1. místo: Horváthová Veronika – ZŠ Nové Město na Moravě

2. místo: Pěčková Karolína – ZŠ Nové Město na Moravě

3. místo: Kotková Kateřina – ZŠ a Praktická škola Velké Meziříčí

Tito tři nejlepší žáci a žákyně budou reprezentovat okres Žďár nad Sázavou ve středu 22. května na krajském kole atletického čtyřboje, které se uskuteční rovněž ve Velkém Meziříčí. Příznivci mohou závodníky podpořit od 9:30 hodin na sportovním areálu u 3. Základní školy.

Děkujeme Městu Velké Meziříčí a Kraji Vysočina za podporu a také všem našim sponzorům.

Mgr.Michal Koudelík