Závody v Downhill skateboardingu

12. 9. 2012

Dominik Janoušek - 3. místo Descente!Za podpory města jsem letos navštivil 4 závody v downhill skateboardingu (logboardingu), které byli součástí Světového a Evropského poháru IGSA.

Závody se konaly v Čechách, Itálii, Francii a nakonec Švýcarsku, ve kterém jsem vybojoval 3. místo. Na zbylých závodech jsem skončil dvakrát na 5. místě a jednou na 8. místě, vše v kategorii Junior (14-17 let). Bylo pro mě cennou zkušeností závodit proti nejlepším jezdcům z celého světa a porovnat s nimi své síly v rychlostech dosahujících 90km/h.

Tímto bych chtěl poděkovat městu Velké Meziříčí, za poskytnutí dotace na startovné ve výši 2.000 Kč, které si velmi cením a zároveň bych cht ěl poděkovat sponzorům ONE15 Longboardshop a Rayne Longboards, díky kterým se má cesta mohla uskutečnit.