Radek Coufal handicapovaný sportovec z Velkého Meziříčí stanul na atletických závodech v Bílině

27. 6. 2022

IMG 3916V sobotu 21. května se na atletickém stadiónu v Bílině konali tradiční jarní atletické závody. Za účasti asi stovky sportovců rozdělených dle postižení do skupin se v kategorii WM-50 v disciplíně hod diskem a oštěpem a vrhu koulí prezentoval svými výkony i Radek Coufal. Radek vstoupil do soutěže hodem diskem, disk odhodil těsně za 17 m a hned v první disciplíně vybojoval 3. místo. Disciplíny na sebe těsně navazovaly a ve vrhu koulí a v hodu oštěpem nepředvedl svůj průměr, 3. místo ve vrhu koulí a 2. místo v hodu oštěpem je slibný začátek atletické sezóny pro našeho atleta. Sportovní klub děkuje Národní Sportovní Agentuře, Kraji Vysočina, městu Velké Meziříčí, společnosti Wiegel CZ žárové zinkování Velké Meziříčí, obcím Vídeň, Lavičky a Bory, kteří náš sportovní klub finančně podporují. Bez jejich financí by tento skvělý výsledek nebyl možný. Děkujeme i mediálním partnerům NovinyVM.cz, a Velkomeziříčsko.

Jiří Charvát
HSCVM