Podzimní běh březejckými lesy

12. 11. 2018

Společné foto_před_závodemVe čtvrtek 8.11.2018 les v okolí Centra Kociánka, pracoviště Březejc ožil. Cestou necestou zde vedl závod Podzimní orientační běh březejckými lesy.

Pro závodníky třech kategorií (muži, ženy a dvojice) byly připraveny dvě trasy – malý a velký okruh, záleželo na jejich kondici a odvaze, na jakou trasu se pustí. V orientaci na trasách pomáhali běžcům barevné fáborky, přesto se někteří ocitli mimo trasu a mírně bloudili, než je duchapřítomné kontroly zachytily a nasměrovaly opět správně.... Konec byl šťastný, v cíli, který byl společný pro oba okruhy, se sešlo všech 29 závodníků. Děkujeme všem, kteří nám pomohli v organizaci akce - učitelům ZŠ a SŠ Březejc, uživatelům vozíčkářům, zaměstnancům.Děkujeme všem, kteří věnovali ceny pro účastníky a vítěze – městu Velké Meziříčí za upomínkové předměty, teamu kuchyně Březejc za dorty pro nejrychlejší běžce a našim sponzorům za podporu naší celoroční činnosti.